Fassaadiplaatide peitkinnitused

Fassaadiplaadi kinnitused, mis jätavad puhta ja kauni välimuse!

Abistame Teid kinnituste valimisel, määrame labori testidega plaadi tugevuse ning seeläbi juba õige kinnitusviisi ja ankru.

Fassaadiplaatide peitkinnitused

Fassaadiplaate on võimalik kinnitada nn peitkinnitustega ehk peidetud ankrutega, mis kinnitatakse plaadi tahaküljele. Ainsaks piiranguks on plaadi paksus ja plaadi tugevus.

Plaadi tugevuse osas oleme Teile abiks, määrates labori testidega tugevuse ning seeläbi juba õige ankru ja kinnitusviisi.

FixFas OÜ on saksa firma Fischer peitkinnitussüsteemi ACT (advance curtain technique) esindaja ja turustaja.

Küsi pakkumist


Fischer peitkinnitussüsteem ACT võimaldab kinnitada üle paarisaja kg/m2 raskuseid plaate.
ACT on oma ala absoluutne liider, omades võimalusi kinnitada alates 8mm HPL plaadist kuni väga raskete graniitplaatideni, mille kaal ületab paari sadat kg/m2 kohta.

ACT kasutamisel ei ole näha kinnitusi, isegi mitte vuukidest ja nurkades kasutame spetsiaalseid nurgatugevdusi, mille puhul ei ole karta hoone nurkadest plaatide ära vajumist.

Fischer peitkinnitussüsteemi abil saame kinnitada ka klaasi ja muid keerukamaid plaate – näiteks vuugivaba fassaadiplaati KRION.

Rendime spetsiaalset puurpinki süsteemi kasutamiseks

Fischer ACT kasutamiseks on vajalik spetsiaalne puurpink, mille rendime objektile – vastavalt plaadile valime puurimis tüübi – kas kuiv või märg ja puuri tüübi – kas kõvasulam või teemant.

Küsi pakkumist