G-Solo laminaat sisekujunduses

G-Solo laminaat sobib ideaalselt sisekujundusse

Üha enam otsitakse materjale, mis suudavad niisketes ja karmides tingimustes ajaga vastu pidada. Fassaadi puhul on see enesestmõistetav. Ilmastik, oma muutlikkusega, seab suured nõudmised materjali vastupidavusele ja välimuse säilimisele. Iga tootja eesmärgiks on saanud lahendada küsimus, et kuidas tagada oma toodete eluea pikenemine ja läbi selle keskkonna säästmine. Sama olulilised kriteeriumid seatakse ka siseruumide materjalidele. Rahvarohked kohad, kus pinnad puutuvad pidevalt kokku erinevate pritsmete, määrdumiste ja löökidega, tõstavad lati kõrgele õige toote valikul. Valituks osutuvad tihti materjalid, mille omadusteks on hooldamise lihtsus ja esteetilise välimuse säilimine.

GENTAS kõrgsurvelaminaadi tootja on välja töötanud hulga siseviimistluse laminaate, mis on spetsiaalselt mõeldud ühiskondlikult kasutatavatesse siseruumidesse. Haiglad, laborid, kohvikud, sööklad ja wc-d on kohad, kus hügieeni osas järeleandmisi teha ei saa. Materjalid peavad olema kergesti hooldatavad, bakterite arengut pidurdav ja vastupidav kemikaalidele. Üks selliseid tooteid, mida hiljuti kasutati Vilniuse kaubanduskeskuses Akropolis, on GENTASE G-Solo laminaat.  

G-Solo on materjal, mis on mõeldud sisekujundusse ja mööblitööstusesse, kus pinnad puutuvad pidevalt kokku hõõrdumiste ja erinevate määrdumistega. G-Solo laminaati on kerge hooldada, see on tugev ning kemikaalidega puhastamine pinnaviimistlusele mõju ei avalda. Ideaalne toode WC – kabiinide ja seinte valmistamiseks. Üks selliseid näiteid on Akropolis kabanduskeskuse WC-d, mis peale uuenduskuuri värske ja puhta ilme loovad.

Omadused

Omaduste poolest on G-Solo-l palju eeliseid:

  • Vetthülgav
  • Kriipimiskindel
  • Vähese valguse peegeldumisega
  • Kuuma- ja külmakindel
  • Lihtsasti puhastatav
  • Löögikindel
  • Vastupidav mürgistele kemikaalidele

G-Solo laminaadi mõõte on erinevaid ja samuti varieerub materjali paksus 0,8mm – 20mm-ni. Piltidel on kasutatud 12mm G-Solo laminaati, mille värvitooniks on 3097 Gloss.
Materjali leiate meie tootevalikus.

www.fixfas.eu
info@fixfas.eu

Akropolis kaubanduskeskuse wc-de lahendus