Millist värvi fassaad valida?

ALUCOIL avas uue veebikeskkonna, kus saab tutvuda ülemaailmsete projektidega, mille ühiseks tunnusjooneks on ALUCOIL Larcore või Larson alumiinium komposiitplaatide kasutamine.

Tegemist on ainulaadse veebilahendusega, kus fassaadimaterjali tootja on kokku koondanud üle maailma asuvad objektid, pildistanud, kaardistanud ning jaganud Alucoil lahendusi ja ideid kõigiga. 

Veebikeskkonnaga saab tutvuda siin —-> www.alucoildesign.com

 


 

 

Kogu Ideid Toote, Värvi, Projekti või Hoopis Arhitekti Järgi

 

Veebikeskkond on mugavalt ja arusaadavalt üles ehitatud, mis annab võimaluse uudistada, inspiratsiooni koguda erinevate fassaadilahenduste kaudu. Kasutajakogemuse teeb mugavaks tulemuste filtreerimine projekti, arhitekti, toote või asukoha järgi.

 

 

Alucoil Design page

Vali Sobiv Värv ning Kogu Ideid Fassaadi Jaoks

 

Võimalus on leida objektid värvi järgi. Vali omale sobiv toon ja vaata kus asuvad sarnased valminud objektid. ALUCOIL fassaadikatetega hooneid kerkib maailmas pidevalt juurde ning samuti on veebikeskond pidevas uuenemises. 

 

 


Ka Eesti Objektid on Maailmakaardil

 

Et leida meie objekte, uudistage kaardivaadet või otsige tulemusi Eesti tuntud arhitektide kaudu. Lisame koostöös Alucoiliga pidevalt uusi objekte www.alucoildesign.com lehele. Lisaks on kogu informatsioon Eesti tegemistest leitav meie referentsides.

ALUCOIL Larcore ja Larson komposiitplaatide kohta saate lugeda siit – ALUCOIL Larcore & Larson

 

alucoil fassaadi ideed. Alucoil Design page