fbpx

Kinnitusvahendid

“Kruvid, liimid, tüüblid, ankrud, poldid, mutrid, sidused – kinnitusvahendid selleks,
et Teie fassaadid ja katused oleksid kvaliteetsed ning püsiksid kaua.”

 

Täna on üha enam juttu kinnitustarvikute kvaliteedist, Euroopa normidest ja standarditest. Seda on hea tõdeda, sest õige tarviku valikul mängivad rolli mitmed mõjurid – ehitusmaterjalid ja hoone otstarve, asukoht sisemaal või mere ääres, tööstus- või põllumajanduspiirkonnas.

Nii saabki öelda, et hoone eluiga oleneb paljuski kasutatavatest materjalidest ning õigete valikute tegemisest.

Oleme abiks oma teadmiste ja kogemustega ning esindame Eestis mitmeid Euroopas tuntud tootjaid. Meie kinitustarvikutel on kõigil olemas tehnilised tootelehed, sertifikaadid ja omaduste deklaratsioonid.

 

Esindame tootjaid: EjotEtanco, SIKA, FischerGunneboBeverBraloBautopas, jpt.

fixfaso poolt esindatud kaubamärgid

 


 

Meie valikusse kuuluvad eelkõige tehnilisemad tooted:

fasaadiankrud, fassaadi konsoolid, termokatkestusega ankrud, profiilide ühenduskruvid, peitkinnitused, needid plaatide kinnitamiseks, plaatide kinnituskruvid, sandwich paneelide kruvid, lamekatuste kinnitussüsteemid, müüriankrud ja müürisidused, basaltplastikust müürisidused, fassaadikivide armeerimisetarvikud, kandurid, keemilised ankrud jpm.

Valikus on igale keskkonnaklassile vastavad tooted.


 

Tõmbekatsed objektil

Vajadusel teostame tõmbekatseid objektil, mis aitavad valida õige toote ja õige koguse, põhinedes objekti võimalikele eripäradele.Aitame konstruktoritel lahendada tehnilisi olukordi ning iga katsetulemuse eest väljastame protokolli koos väärtuste ja katse piltidega.

Omame kinnitusvahendite valdkonnas üle 20 aastast kogemust!

 


 

Võta ühendust