fbpx

Blogi

SIFA Akadeemia koolituste sari – Koolitus vol.2

SIFA Akadeemia koolituste sari on saanud hoo sisse. Juba täna 10.11.2022 ootame oma häid koostööpartnereid FixFas’i koolitusruumi Tuleviku tee 2, Peetri, kus toimub koolitus vol.2 “Fassaadiplaatide liimimine ja sademevee lahendused”.  

Vaata rohkem

FixFas® | Edukas Eesti Ettevõte 2022

Creditinfo poolt äsja jagatud krediidireitinguga saabus järjekordne kinnitus FixFas usaldusväärsusele, väga heale finantsvõimekusele ja likviidsusele. 

Vaata rohkem

FixFas® on registreeritud kaubamärk

Meie inimeste pikaajaline töökogemus ja teadlikkus ehitusfassaadide alal on taas tunnustust leidnud
ning ettevõtte tegemiste usaldusväärsust tagab äsja registreeritud FixFas® kaubamärk.

Vaata rohkem

Tahad näha kuidas ALUCOIL seinas välja näeb? Tule kujunda oma fassaad 3D äppiga

Sellel aastal on maailma tuntud alumiinium komposiitplaatide tootja ALUCOIL astunud suure sammu edasi. Nimelt on valminud veebiaplikatsioon, millega on võimalik luua fassaadilahendustest 3D disain. Veebiapilkatsioon on leitav siin —> https://www.alucoilfacadedesign.com/

Vaata rohkem

Milline maja fassaad valida? Fassaadimüüja jagab mõtteid | FixFas OÜ

Hoone Fassaad on esmamulje kujundamise juures olulise tähtsusega. See kas sobib keskkonda või mitte. Kestab aastaid ja ei nõua hooldust või tekitab peavalu ning röövib aja. Ükskõik kas mõtlete maja värskendamise või uue ehitamise peale on fassaadi valik üks olulisemaid küsimusi. Järgnevalt oleme tutvustanud enim levinud fassaadide lahendamise viise, et aidata teil kaasa mõelda maja fassaadi valikul.

Vaata rohkem

Oleme 14.01.2022 Inventuuri Tõttu Suletud

Hea klient!

14. jaanuar toimub FixFasil aastainventuur. FixFasi ladu Tänassilmas (Jälgimäe tee 13B) ja Kontor (Tähnase tee 2) on suletud.

Vaata rohkem

GENTAS G-Ext Fassaadiplaat – 10 aastat garantiid

G-Ext on GENTAS fassaadiplaatide nimetus. Tegemist on vastupidava ja ilmastikukindla välidiplaadiga, mis ei karda otsest päikesevalgust, vihma, happevihma, tuult ja hõõrdumisi.

Vaata rohkem

Kõrgsurvelaminaadi CNC-ga Töötlemine

üks tuntumaid HPL-plaatide töötlemise viise on CNC-ga töötlemine, mille käigus on võimalik komposiitplaate vormida, freesida, luua avasid või perforeerida. Vaata tehtud töid!

Vaata rohkem

GENTAS G-Com | Kõrgsurvelaminaat Sisekujundusse

GENTAS G-Com on kõrgsurvelaminaat, mis on GENTAS ZERO kõrval üks võimalikke alternatiive sisekujunduses. Tegemist on komposiit plaadiga, mis on valmistatud HPL plaatidele omasel meetodil.

Vaata rohkem

Kontori Lahtiolekuajad Jaaninädalal 2021

Kuna sellel aastal on Jõulud ja Aastavahetus nädalavahetusel, siis pikendame kollektiivselt oma Jaanipäeva ja oleme 23.06 – 25.06.2021 puhkusel. 22.06 on samuti lühendatud päev, 3 tunni võrra – arvestage palun oma plaanides.

Vaata rohkem

GENTAS kõrgsurvelaminaat ja selle painutamine – kaared, nurgad või hoopis aknalauad

GENTASE painutamise tehnoloogia on spetsiaalselt loodud kõrgsurvelaminaadi painutamiseks nii, et materjali tugevus ei kannataks.

Vaata rohkem

GENTAS ZERO | Kõrgsurvelaminaat sisekujundusse

GENTAS Zero on meie tootevalikus kiirelt populaarsust kogunud. Tegemist on materjaliga, mida on võimalik mänglevalt sisekujunduses kasutada.

Vaata rohkem