STENI Polümeer-komposiit fassaadiplaat

Klaaskiududega tugevdatud polümeerkomposiit fassaadiplaadid on mõeldud kasutamiseks nii väli- kui ka siseviimistlusplaadina. Seinaplaadid valmivad Norras, kus aastast 1965 on plaaditehas oma toodangu kvaliteeti ja vastupidavust pidevalt täiustanud

Täna on STENI fassaadiplaatide dokumenteeritud eluiga vähemalt 60 aastat.  Plaate saab paigaldada igal aastaajal, olles niiskus – ja külmakindlad 

Esindame kaubamärki:

60 aastat garantiid

STENI hoolib keskkonnast!

STENI pöörab suurt tähelepanu enda tootmisega seonduvate keskkonamõjudele. Tugev fookus on suunatud pidevale arengule oma süsinik jajajälje tekitamisel ja on tänasel päeval keskkonna sõbralikuim kompisiitmaterjal.  

Keskkonnasõbralikkust kinnitab ka STENI plaatide pikk eluiga. Lisaks on hoolduskulud madalad, olles üks lihtsamini hooldatavaid ning puhastatavaid fassaadimaterjale maailmas.

FixFas on koostöös STENIGA töötamas välja fassaadisüsteemi, mille eluiga on vähemalt 60 aastat. 

Lugematu arv eritoone ja printe plaadi viimistlemiseks

Steni fassaadiplaatide viimkistluskihte saab valida vastavalt maitsele. Võimalik on mängida pinnatöötluse, värvide, trüki või värvikombinatsioonidega.

Tulenevalt klientide tagasisidest on STENI plaate võimalik tellida erinevat tooni sisuga.

Omadused

STENI fassaadiplaadid on loodud kestma karmides põhjamaakliimades.

  • Niiskuse ja külmumise kindel (töödeldav ka -30C – ga)
  • Peale plaadi mõõtu lõikamist ei vaja eraldi külgede töötlemist
  • STENI Colour ja STENI Vision toodete pinnad on töödeldud EBC tehnoloogia abil
  • Vastupidav löökidele ja muljumisele
  • Kergelt puhastatav
  • Liimitav
  • Töödeldav
  • Ei ima vett

STENI COLOUR

Steni Color on komposiitpaneel, millel on sileda pinnaga elektronkiirega kõvendatud (EBC) akrüül viimistluskiht. Võimalik on valida 60 standard värvi seast ja kolme erineva läikeastme vahel.

Standard mõõdud

Standard mõõdud: 1195x2995mm
Võimalikud erimõõdud: (295 – 1195mm) x (850-3495mm)


Värvivalik

Võimalik on valida 60 standard värvi seast ja kolme erineva läikeastme vahel. Kui sobivat ei leidnud, siis saad erivärvi valida NCS või RAL-värvikaardilt.

Lihtne hooldamine. Kestab kaua!

Paigaldamine

Paneelid paigaldatakse ventileeritava kattena ja neid saab paigaldada igal aastaajal, olenemata temperatuurist ja ilmast.


Hooldamine

Steni Color vajab minimaalset hooldust ja seda saab puhastada enamiku majade pesemiseks kasutatavate puhastusvahenditega. Korralike puhastusvahenditega saate graffiti eemaldada ka ilma paneele rikkumata. Paneelidel saate kasutada ka survepesurit.

STENI Colour värvivalik

Võimalik on valida 60 standard värvi seast ja kolme erineva läikeastme vahel. Kui sobivat ei leidnud, siis saad erivärvi valida NCS või RAL-värvikaardilt.

Before_Image
After
tpgb_sepIcon

Referents

Haabersti tunnelid

Haabersti tunnelid on meie üks hiljutisemaid referentse, kus valgus lahendusega on loodud põnev vaatemäng. Seinaplaadina kasutati STENI Colour valget fassaadiplaati ning kinnituslahenduseks oli SIKA liimisüsteem koos FixFas karkassilahendusega.

Rohkem pilte

STENI VISION

Steni Vision on fassaadiplaat, millele on prinditud Teie enda pilt või kujundus.

Standard mõõdud

Standard mõõdud: 1195 x (850-3200mm)
Võimalikud erimõõdud: (910 – 1194mm) x (850-3200mm)


Kujundusvalik

Kujundusvalikud on peaaegu piiramatud ja kui soovite kasutada oma illustratsioone või ideid, aitame teil neid suuremahulisse vormingusse kohandada.

Lihtne hooldamine. Kestab kaua!

Paigaldamine

Paneelid paigaldatakse ventileeritava kattena ja neid saab paigaldada igal aastaajal, olenemata temperatuurist ja ilmast.


Hooldamine

Paneelid on valmistatud kivikomposiidist, mis vajab minimaalset hooldust, ja millel on 60-aastane funktsionaalne garantii.
Puhastada saab enamiku majade pesemiseks kasutatavate puhastusvahenditega.

STENI Vision värvivalik

Valik STENI Vision standard mustreid

STENI NATURE

Steni Nature fassaadipaneelidel on viimistluskiht valmistatud naturaalsest kivipurust. Valikus on 13 erinevat kivipuru värvi ja neli erinevat peensusastet.

Standard mõõdud

Standard mõõdud: 1195 x 2995mm
Võimalikud erimõõdud: (292 – 1195mm) x (850-3495mm)


Viimistluskiht

Steni Nature fassaadipaneelidel on viimistluskiht valmistatud naturaalsest kivipurust. Valikus on 13 erinevat kivipuru värvi ja neli erinevat peensusastet. 

Sobib hästi teiste materjalidega!

Paigaldamine

Paneelid paigaldatakse ventileeritava fassaadi kattena ja neid saab paigaldada igal aastaajal, olenemata temperatuurist ja ilmast.


Hooldamine

Puhastada saab enamiku majade pesemiseks kasutatavate puhastusvahenditega.

STENI Nature kivipuru värvid

Valikus on 13 erinevat kivipuru värvi ja neli erinevat peensusastet. 

STENI NURGAlahendused

STENI on üks ainsaid tootjaid turul, kes pakub oma fassaadiplaatidele nurgalahendusi.

Võimalik on plaatidest vormida 30 – 90 kraadiste nurkade all L- ja U-elemente. See omakorda annab võimaluse lasta fantaasial lennelda. Kumerad ja nurgelised elemendid pakuvad põnevaid võimalusi ja toovad sujuvaid üleminekuid, mis loovad hoonele esteetilise ja puhta ilu

Küsi meilt lisa

Korduvad küsimused

Siit leiate korduma kippuvad küsimused polümeerkomposiitplaatide osas. Kui tekib lisaküsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.

Plaate saab kinnitada peitkinnituse, liimi või läbivkinnituse abil alumiiniumprofiilide, terasprofiilide või puitroovi külge.
Peitkinnituse puhul soovitame spetsiaalselt STENI plaadi jaoks loodud süsteemi, mille puhul kinnitatakse plaat SIKA liimisüsteemiga FixFas anodeeritud karkassilahenduse külge.

FixFas on koostöös STENIGA töötamas välja fassaadisüsteemi, mille eluiga on vähemalt 60 aastat:

Spetsiaalselt välja töötatud ning anodeeritud karkassilahendus STENI plaadi jaoks

SIKA liimisüsteem fassaadiplaadi paigaldamiseks

STENI fassaadiplaadid 60 aastase elueaga

Karkassi valikul tuleb arvestada, et plaadi ja seina vahele jääb õhutusruumi vähemalt 20mm.

Steni plaadid on niiskuse ja külmumise kindlad (töödeldav ka -30C – ga). Soovitame meiega nõu pidada kinnitussüsteem osas, et saaksime leida parima lahenduse.

Saadaval on valge, must või hall sisu, mis läbib kogu fassaadiplaati, nii et servavärv jääb muutumatuks ka pärast ehitusplatsil lõikamist. Loe lähemalt siit

steni colour fassaadiplaat

Küsi hinnapakkumist

Saada meile päring