Kangasfassaadid

Kangast valmistatud fassaadid

Kangast valmistatud fassaadidel ei ole piire. Sellega on võimalik luua erikujulisi hooneid, mis on ümarad, kandilised või hoopis ovaalsed –  siin on võimalus kunstiteoseks ja disainivabaduseks.

Kui aja jooksul peaks hoone kujundus- või kommunikatsiooninõuded muutuma, saab kangast kiiresti ja ökonoomselt vahetada. Profiilitehnoloogia jääb fassaadil samaks, piisab vaid kanga asendamisest.

facid logo
Esindame kaubamärki:
kangast fassaad
Jüri laohoone, Kangaga lahendatud fassaad

Kangast fassaade on paigaldatud lennujaamades, spordirajatistel ja üha enam ka äri- ja büroohoonetele

Euroopas on fassaadikangast kasutatud ammustest aegadest, kus fassaadikanga olulisus mängib rolli otsese päikesevalguse ja UV-kiirguse kaitse eest. Kangast fassaade on paigaldatud lennujaamades, spordirajatistel ja üha enam ka äri- ja büroohoonetele.

Kangast valmistatud fassaadide kasuks räägivad paljud omadused. Hoonele saab anda ühtse välimuse, kartmata, et akendest ei näe läbi – seestpoolt akendest vaadates välja näeb kenasti, samal ajal ei pea kartma, et väljast sisse näeb.

Mida Fassaadikangas Endast Kujutab?

Kangast valmistatud fassaadide kasuks räägivad paljud omadused. Hoonele saab anda ühtse välimuse, kartmata, et akendest ei näe läbi (seestpoolt akendest vaadates välja näeb kenasti) samal ajal ei pea kartma, et väljast sisse näeb.

Kangas vähendab oluliselt jahutuse vajadust kuumade ilmadega ja seeläbi energiakulu. Kangast on lihtne uuendada ja sellega saab anda vanadele hoonetele kergelt ja mõistliku hinnaga täiesti uue välimuse. Linna keskkonnas aitab fassaadikangas summutada liigset müra.

Fassaadidel kasutatavad kangad peavad olema eriti vastupidavad ilmastikule ja tuultest tingitud koormustele. Pakume kangast, mis on hingav, UV-kaitsega, tuld tõkestav ning lihtne hooldada.

Suureks ja tihti määravaks eeliseks on kangad, millele saab printida. Digitrüki käigus kasutatavad värvid kestavad ajas ja on hooldusvabad ning annavad loomevabaduse arhitektidele ja tellijatele.

Pakume kangast, mis on õhuline, UV-kaitsega, tule levikut tõkestav ning lihtne hooldada!

Fassaadikanga võimalused:

Kaitseb ilmastiku eest

Lihtne hooldada

Kangale on võimalus printida

Vaevumärgatav 20mm vuuk

Lihtne paigaldada ja hooldada

Kangasfassaad

Lihtne viis fassaadikanga
paigalduseks

Kanga korrektseks kinnituseks on vaja vastupidavat karkassisüsteemi ja kinnitusi. Esindame Eestis maailmas tuntud kanga profiilisüsteemide tootjat FACID, saksa suurtootja Schüco tütarbrändi.

Vaevumärgatav vuuk

Profiilisüsteem jätab kanga tükkide vahele vaid vaevumärgatava 20mm vuugi mis on lihtsalt järel pingutatav. Vuugiprofiilid saab värvida kangaga sarnaseks ja nii ei ole neid kaugelt näha.


Lihtne paigaldus

Facid süsteemiga puudub vajadus erilise topelt teraskonstruktsiooni ehitamiseks. Antud kulu jääb tihti märkamata klientidel, sest tööga tegelevad metallifirmad eraldi. Süsteemi saab paigaldada ka klassikalisele alumiinium profiilisüsteemile, kui kanga suurused ja tuulekoormused seda lubavad. Paigaldada saab väga suuri kangatükke – isegi kuni 50 m pikkuseid ja üle 8m laiuseid.

FACID julkisivukankaat - alumiiniprofiili-ja-teräsprofiilit
Facid profiilisüsteem

Kinnitusprofiilid

Facid koostöös Serge Ferrariga on töötanud välja välis fassaadile sobiva kanga kinnitussüsteemi, mille puhul puudub vajadus iga-aastaseks kalliks hoolduseks.


Hooldus

Tehas annab 10 aastase garantii süsteemi toimimisele, kui paigaldus on toimunud nende ettekirjutuste järgi.

Kui aja jooksul peaks hoone kujundus- või kommunikatsiooninõuded muutuma, saab kangast kiiresti ja ökonoomselt vahetada. Profiilitehnoloogia jääb fassaadil samaks, piisab vaid kanga asendamisest. 

FACID on patenteeritud kanga kinnitussüsteem, mis on juba aastaid leidnud kasutust üle maailma kangafassaadide loomisel.

Referents

Uus-Ringi tee 5

Kangast valmistatud fassaadidel ei ole piire. Siin on üks näide kangaga kaetud fassaadist – Uus Ringi Ärihoone. Hoone asub Jüris ja on heaks näiteks disainivabadusest.

Rohkem pilte
Küsi hinnapakkumist

Küsimuste ja huvi korral uurige meilt lisa.