fbpx

Fassaadide Müük

Ventieeritavad topeltfassaadid

Ventileeritavate topeltfassaadidega puutusime esimest korda kokku aastal 1994. Esmalt paigaldamise ja töötlemisega ning tänaseks tegeleme aina enam kvaliteetse materjali müümisega. Meie fookus on esindada fassaadi kattematerjalide tootjaid ning lahendada kinnitamise ja paigaldamisega seonduvaid küsimusi. Oleme mõistnud, et kaasaegse lahenduse osas tuleb arvestada ennekõike iga materjali omapäraga ning alles siis lahendada sobiv paigaldusviis. Iga projekt on omanäoline ja see on muutnud meie teadmistepagasi laialdaseks.

Eesti Telekom ärihoone, Tuulduvad fassaadid

Telliskivifassaadid

Telliskivifassaadid on klassikaline ja kaunis ajatu ilme mida ka tänasel päeval kasutatakse. Töövõtted on jäänud paljuski samaks, kuid tehnoloogia ja mugavuse osas on palju edasi liigutud. Kaunid ja tihti keerulised disainlahendused on täna võimalik teostada lihtsamalt, kiiremalt ja tunduvalt kokkuhoidlikumalt. Oleme aidanud lahendada keerukaid tellisfassaadi lahendusi ja müüme tellise ladumiseks vajalikke materjale. Projektide osas oleme alati valmis jagama oma teadmisi ning lahendama keerulisi sõlmi ja silluseid.

Sandwich fassaadid

Sandwich paneelid on tänapäeval üha rohkem kasutust leidnud materjal. Tööstus – ja ärhooned peavad tihti vastama karmidele ettekirjutustele, mis omakorda seab suured nõudmised tootjale ning ka meile – edasimüüjale.
Meie tootevalikus olevaid Sandwich paneele on toodetud juba aastast 1989.

 

Fixfas

Fassaadi Paigaldajad

20 aastase kogemusega oleme loonud head suhted paljude paigaldajatega üle Eesti, keda võime usaldada ja soovitada. Seda nii fassaadide spetsiifilises valdkonnas kui ka üldehituses.

Kui vajate ventileeritava fassaadi paigaldust, siis oleme abiks nõustamisega. Leiame tehnilised lahendused ning tarnime vajalikud materjalid objektile, kus meie partnerid – paigaldajad juba abiks saavad olla.

 

Võta ühendust