|

FixFasi Uus Masin Tõmbekatsete Tegemiseks

Meie töövahendite parki täiendab nüüdsest tõmbekatse aparaat. Tõmbekatsete tegemine võimaldab vältida projekteerimisel tekkivaid vigu ning aitab välistada riske, mis on seotud üle- või aladimensioneerimisega.

 

masin_tõmbekatsete_tegemiseks

Pakume seadmega tõmbekatsete tegemise teenust – Küsi pakkumist!

 

Oleme kinnitusvahendite müüja, kuid mitte ainult…

Paljud tunnevad meid kui tehniliste kinnitusvahendite müüjat, kellelt saab soetada fassaadi kinnitusvahendeid ja ka erinevad tööstuslikke ankruid ning liime.

 

 

Seeläbi oleme aastaid kokku puutunud ka kinnitustarvikute kvaliteediga, Euroopa normide ja standarditest tulenevate küsimustega. Et praktikas teooriat ning kvaliteeti hinnata, oleme loonud mitmeid tõmbekatseid, et oma kinnitusvahendite sertifikaate ja omadusi kontrollida.

 

Kas olete kindel, et valitud kinnitustarvik on sobiv?

FixFas on aastaid teostanud erinevate kinnitustarvikute tõmbekatseid ning aidanud konstruktoritel lahendada tehnilisi olukordi. Seega oleme tänaseks kogunud omajagu praktilisi kogemusi, mis eelarvestusel ja projekteerimisel igati kasuks tulevad.

Kui sa kõhkled kinnitustarvikute valikul, vajad kogemuslikku nõu ja asjatundlikku teenust, pöördu meie spetsialistide poole.

 

Katseta. Tõmbekatsete teenusest.  

Tõmbekatse aparaat on sertifitseeritud. See aparaat on võimeline tõmbama kuni 50kN.
Katsetulemuse eest väljastame protokolli koos väärtuste ja katse piltidega. Vajadusel kaasame tootjate tehnilise toe, et lahendada ka kõige keerukamad projektid.