Ombrae 3D-pinnatöötluse lahendus

Head arhitektid, arendajad, sisekujundajad, CMF-disainerid!

Meil on teile tooteuudis- Ombrae 3D-pinnatöötluse lahendus.

Ombrae 3D-pinnatöötluse lahendus

Ombrae on uudne arvuti-disainil põhinev ning ehitus- aga ka tootedisaini kohandatav 3D-pinnatöötluse lahendus.

Selline piiramatu loomevabadus kõnetab ilmselt iga arhitekti ja disainerit. Valgus ja vari ning selle väljendamine ehitisel reaalajas on Ombrae tehnoloogia kontseptsioon.

Anodeeritud alumiiniumpaneelil olevad tuhanded täppislõikusega moodustatud augud, igaüks talle omases kaldenurgas, reageerivad vahetult keskkonnas valitsevatele valgustingimustele ja ka valguse muutustele. Selline materjal on ainulaadne reaalajas ja muutuv lähtuvalt vaatleja vaatenurgast.

Ombrae tehnoloogiline idee pärineb 3D pikslil (ehk woxel = a three-dimensional display element). Ideed edasi arendades saab materjalile kanda ja fassaadile üle tuua virtuaalselt piirideta kujundeid või pilte. Selleks loob arhitekt või tootedisainer digitaalse algpildi või -kujundi. Pilt kontrollitakse, selle pind modelleeritakse ja mudeldatakse. Algsest pildist saab hiljem digitaalselt kodeeritud fail, mis võimaldab omakorda materjali töötlemist CNC-lõikuse abil. Viimistlusmaterjal on nüüd valmis paigaldamiseks reaalsesse keskkonda- fassaadi katteplaatidena või siseruumi, kuid miks ka mitte tootekujunduse elementidesse. Nii sise- kui välisruumi disainimisel on võimalik juurde tuua muid valgusallikaid, luues kasvõi kunstipäraseid installatsioone, omapära.

Ombrae on üks väljendusrikkamaid materjali töötlemise viise meie tootevalikus. Parim viis selle ruumilise plaadi varjude ja valguse peegeldumist kogeda on siiski oma silmaga.

Külasta meie kontorit:

Tuleviku tee 2, Peetri alevik, Rae vald,

Harjumaa, 75312 Eesti Vabariik