fbpx

Kinnitusvahendite Müük

Kinnitusvahendite müük ja Tõmbekatsete tegemine

Ehitis võib olla milline tahes, kuid ilma sobilike kinnitusvahenditeta see püsti ei seisa.
Oleme mõistnud seda ja üritanud üle 20 aasta hoida ennast kursis uusimate kinnitus –
tarvikute ja lahendustega ning igati abistada klienti.

Täna on üha enam juttu kinnitustarvikute kvaliteedist, Euroopa normidest ja standarditest. Seda on hea tõdeda, sest õige tarviku valikul mängivad rolli mitmed mõjurid – ehitusmaterjalid ja hoone otstarve, asukoht sisemaal või mere ääres, tööstus- või põllumajanduspiirkonnas. Nii saabki öelda, et hoone eluiga oleneb paljuski kasutatavatest materjalidest ning õigete valikute tegemisest.

 

Oleme abiks oma teadmiste ja kogemustega ning esindame Eestis mitmeid Euroopas tuntud tootjaid. Meie kinitustarvikutel on kõigil olemas tehnilised tootelehed, sertifikaadid ja omaduste deklaratsioonid.

Tõmbekatsed

Kas oled kindel, et kinnitustarvikud hoiavad? Või vajad täpseid andmeid projekteerimiseks, et mitte üle dimensioneerida?

Teostame erinevate kinnitustarvikute tõmbekatseid ning aitame konstruktoritel lahendada tehnilisi olukordi. Iga katsetulemuse eest väljastame protokolli koos väärtuste ja katse piltidega. Tõmbekatse aparaat on sertifitseeritud ja tulemused on abiks igale konstruktorile. Vajadusel kaasame tootjate tehnilise toe, et lahendada ka keerukad projektid.

 

Võta ühendust